Dizajn nádoby minimalizuje možnosť rozliatia oleja pri manipulácii s ňou. Vyrobené z polyetylénu odolného voči korozívnym kvapalinám: olej, kyselina, alkohol, benzín. Rozmery: 150 x 150 mm Kapacita: 16 l
Mobilná súprava pre efektívnu distribúciu oleja z 180-220 kg nádob. Vybavenie: vzduchové čerpadlo 50:1 vozík 180-220 kg vysokotlaková mazacia pištoľ univerzálna maznička pneumatické otočné prepojovací kábel (4m) piestnica a dno pre nádobu s tukom Špecifikácia: kapacita: 800 g / min mierka: 50:1 maximálny tlak maziva: 400 bar spotreba vzduchu: 120 l / min (pri tlaku 8 bar) pracovný tlak: 5-8 bar priemer sacej trubice: 42 mm (1,65 ") dĺžka sacej trubice: 940 mm (29") armatúra prívodu vzduchu: 1/4 " vývod
Pneumatický pohon umožňuje jednoduchú integráciu s celým systémom rozvodu oleja. Dlhá životnosť a jednoduchá obsluha a údržba. Inteligentný dizajn: vďaka menšiemu počtu dielov sa čerpadlo opotrebováva pomalšie. Hladké čerpanie vďaka použitiu diverzifikovaného vzduchového motora. Typické aplikácie: Motorové oleje, syntetické oleje, hydraulické kvapaliny, prevodové oleje a kvapaliny pre menič krútiaceho momentu (automatická prevodovka). Prispôsobené olejom triedy do 120 SAE. Kompletný s 2-palcovým nastavite
Plastová vypúšťacia skrutka oleja by mala byť vymenená za novú pri každej výmene oleja. Aplikácia: - Audi A1 (> 2014), A1 Sportsback (> 2014), A3 (> 2012), A3 Limousine (> 2013), A3 Sportsback (> 2012), A4 (> 2007), A4 Avant (> 2008), A5 ( > 2007), A5 Sportsback (> 2011), A6 (> 2012), A7 Sportsback (> 2014), 3. štvrťrok (> 2014), 5. štvrťrok (> 2008), 7. štvrťrok (> 2015), TT (> 2014 - Seat Alhambra (> 2011), Ateca (> 2016), Leon (> 2012), Leon ST (> 2013), Toledo (> 2015), - Škoda Octavia (> 2012), Octav
ODSÁVAČKA OLEJA STRIEKAČKA PRUŽINA OLEJ 1,5L ASTA. Určené na pridávanie alebo nasávanie oleja z externých nádrží alebo nádrží v strojoch a zariadeniach. Vrátane flexibilnej hadice. Čerpadlo je užitočné v dielňach a autoservisoch. Aplikácia: Motorový olej Olej do prevodovky ATF Brzdová kvapalina Chladiaca kvapalina Olej do diferenciálu Kvapalina posilňovača riadenia Nami ponúkané náradie ASTA / SATRA sa na trhu vyznačuje veľmi vysokou kvalitou spracovania a nízkou cenou.
Objímka olejového filtra HYUNDAI KIA 90 mm 15 hranný Rozmery: 90/15 Pohon: 3/8 " Materiál: oceľ Nami ponúkané náradie ASTA / SATRA sa na trhu vyznačuje veľmi vysokou kvalitou spracovania a nízkou cenou.
Dávkovač je vyrobený z vysoko kvalitného polyetylénu. Ukazovateľ hladiny kvapaliny na dávkovači. Priesvitná nádoba umožňuje kontrolovať množstvo tekutiny. Kapacita: 6L.
Kľúč na olejové filtre Toyota, Lexus ASTA. Parametre: Pohon: 3/8 "alebo 24 mm kľúč Veľkosť: 64 mm x 14 uhlov. Aplikácia: Lexus 3,5I V6GS300 (06-), IS250 (2006), IS 350 (2006-), ES350 (2007-), GS350 (2007-), GS450H (2007-), LS460 (2007-), RX750 (2000 ), LS600H (2008-) TOYOTA (07-08) 3,5I V6 Nami ponúkané náradie ASTA / SATRA sa na trhu vyznačuje veľmi vysokou kvalitou spracovania a nízkou cenou.
Dávkovač je vyrobený z vysoko kvalitného polyetylénu. Ukazovateľ hladiny kvapaliny na dávkovači. Priesvitná nádoba umožňuje kontrolovať množstvo tekutiny. Kapacita: 2L.
Dávkovač je vyrobený z vysoko kvalitného polyetylénu. Ukazovateľ hladiny kvapaliny na dávkovači. Priesvitná nádoba umožňuje kontrolovať množstvo tekutiny. Kapacita: 4L.
NÁDOBA NA OLEJ BENZÍN 16L ASTA. Užitočné pri výmene oleja alebo chladiacej kvapaliny v aute. Kapacita: 16 litrov Nízka výška misky uľahčuje vkĺznutie pod auto. Vyrobené z plastu odolného voči chemickým látkam.Tvar misky a jej povrchová úprava chránia pred rozliatím oleja - tekutiny. Profilovaný hrot - lievik - uľahčuje vyprázdňovanie misky a zabraňuje striekaniu hmoty. Má tri rukoväte pre ľahké prenášanie. Nami ponúkané náradie ASTA / SATRA sa na trhu vyznačuje veľmi vysokou kvalitou spracovania a nízkou
Dávkovač je vyrobený z vysoko kvalitného polyetylénu Ukazovateľ hladiny kvapaliny na dávkovači Uzáver chráni pred vyparovaním kvapaliny a vniknutím nečistôt alebo nečistôt do vnútra nádoby Flexibilná, odskrutkovaná dávkovacia trubica uľahčuje prácu Priesvitná nádoba umožňuje kontrolovať množstvo tekutiny Objem (v závislosti od modelu): 3L alebo 5L.
Dávkovač je vyrobený z vysoko kvalitného polyetylénu Ukazovateľ hladiny kvapaliny na dávkovači Uzáver chráni pred vyparovaním kvapaliny a vniknutím nečistôt alebo nečistôt do vnútra nádoby Flexibilná, odskrutkovaná dávkovacia trubica uľahčuje prácu Priesvitná nádoba umožňuje kontrolovať množstvo tekutiny Objem (v závislosti od modelu): 3L alebo 5L.
Sada kľúčov na olejové zátky 21 ks. ASTA. Obsah: 5-bodové: H8, H9, H10, H12, H13, H14, H17 (mm) 12 - hrot s otvorom: M16 (mm) 3-bodový: XT10 (mm) 4-bodové: S7, S8, S10, S11, S12, S13, S14 (mm), S5 / 16 ", S3 / 8" Šesťhranný (hviezdička) XT45 pre štvorcové skrutky XS10 3/8" posuvná rukoväť Nami ponúkané náradie ASTA / SATRA sa na trhu vyznačuje veľmi vysokou kvalitou spracovania a nízkou cenou.
DOSTUPNÉ MODELY: • AH – 1945 – vzdialenosť: 57 – 73 (mm) • AH – 1946 – vzdialenosť: 65 – 83 (mm) • AH – 1947 – vzdialenosť: 75 – 95 (mm) • AH – 1948 – vzdialenosť: 92 – 111 (mm)