ASTA

ASTA Nádoba na olej 16l

ASTA Nádoba na olej 16l

Dizajn nádoby minimalizuje možnosť rozliatia oleja pri manipulácii s ňou. Vyrobené z polyetylénu odolného voči korozívnym kvapalinám: olej, kyselina, alkohol, benzín. Rozmery: 150 x 150 mm Kapacita: 16 l

kúpiť
ASTA Pneumatická olejová súprava 50:1 180-220kg

ASTA Pneumatická olejová súprava 50:1 180-220kg

Mobilná súprava pre efektívnu distribúciu oleja z 180-220 kg nádob. Vybavenie: vzduchové čerpadlo 50:1 vozík 180-220 kg vysokotlaková mazacia pištoľ univerzálna maznička pneumatické otočné prepojovací kábel (4m) piestnica a dno pre nádobu s tukom Špecifikácia: kapacita: 800 g / min mierka: 50:1 maximálny tlak maziva: 400 bar spotreba vzduchu: 120 l / min (pri tlaku 8 bar) pracovný tlak: 5-8 bar priemer sacej trubice: 42 mm (1,65 ") dĺžka sacej trubice: 940 mm (29") armatúra prívodu vzduchu: 1/4 " vývod

kúpiť
ASTA Pneumatická pumpa na olej 120SAE 1:1

ASTA Pneumatická pumpa na olej 120SAE 1:1

Pneumatický pohon umožňuje jednoduchú integráciu s celým systémom rozvodu oleja. Dlhá životnosť a jednoduchá obsluha a údržba. Inteligentný dizajn: vďaka menšiemu počtu dielov sa čerpadlo opotrebováva pomalšie. Hladké čerpanie vďaka použitiu diverzifikovaného vzduchového motora. Typické aplikácie: Motorové oleje, syntetické oleje, hydraulické kvapaliny, prevodové oleje a kvapaliny pre menič krútiaceho momentu (automatická prevodovka). Prispôsobené olejom triedy do 120 SAE. Kompletný s 2-palcovým nastavite

kúpiť
ASTA Plastová zátka olejovej vani VAG Group 10ks

ASTA Plastová zátka olejovej vani VAG Group 10ks

Plastová vypúšťacia skrutka oleja by mala byť vymenená za novú pri každej výmene oleja. Aplikácia: - Audi A1 (> 2014), A1 Sportsback (> 2014), A3 (> 2012), A3 Limousine (> 2013), A3 Sportsback (> 2012), A4 (> 2007), A4 Avant (> 2008), A5 ( > 2007), A5 Sportsback (> 2011), A6 (> 2012), A7 Sportsback (> 2014), 3. štvrťrok (> 2014), 5. štvrťrok (> 2008), 7. štvrťrok (> 2015), TT (> 2014 - Seat Alhambra (> 2011), Ateca (> 2016), Leon (> 2012), Leon ST (> 2013), Toledo (> 2015), - Škoda Octavia (> 2012), Octav

kúpiť
ASTA Ručná odsávačka oleja 1500ml

ASTA Ručná odsávačka oleja 1500ml

ODSÁVAČKA OLEJA STRIEKAČKA PRUŽINA OLEJ 1,5L ASTA. Určené na pridávanie alebo nasávanie oleja z externých nádrží alebo nádrží v strojoch a zariadeniach. Vrátane flexibilnej hadice. Čerpadlo je užitočné v dielňach a autoservisoch. Aplikácia: Motorový olej Olej do prevodovky ATF Brzdová kvapalina Chladiaca kvapalina Olej do diferenciálu Kvapalina posilňovača riadenia Nami ponúkané náradie ASTA / SATRA sa na trhu vyznačuje veľmi vysokou kvalitou spracovania a nízkou cenou.

kúpiť
ASTA Kľúč pre olejové filtre Hyundai Kia 90mm 15-hranný

ASTA Kľúč pre olejové filtre Hyundai Kia 90mm 15-hranný

Objímka olejového filtra HYUNDAI KIA 90 mm 15 hranný Rozmery: 90/15 Pohon: 3/8 " Materiál: oceľ   Nami ponúkané náradie ASTA / SATRA sa na trhu vyznačuje veľmi vysokou kvalitou spracovania a nízkou cenou.

kúpiť
ASTA Dielenská kanva 6l

ASTA Dielenská kanva 6l

Dávkovač je vyrobený z vysoko kvalitného polyetylénu. Ukazovateľ hladiny kvapaliny na dávkovači. Priesvitná nádoba umožňuje kontrolovať množstvo tekutiny. Kapacita: 6L.

kúpiť
ASTA Kľúč pre olejové filtre Lexus 64mm 14-hranný

ASTA Kľúč pre olejové filtre Lexus 64mm 14-hranný

Kľúč na olejové filtre Toyota, Lexus ASTA. Parametre: Pohon: 3/8 "alebo 24 mm kľúč Veľkosť: 64 mm x 14 uhlov. Aplikácia: Lexus 3,5I V6GS300 (06-), IS250 (2006), IS 350 (2006-), ES350 (2007-), GS350 (2007-), GS450H (2007-), LS460 (2007-), RX750 (2000 ), LS600H (2008-) TOYOTA (07-08) 3,5I V6 Nami ponúkané náradie ASTA / SATRA sa na trhu vyznačuje veľmi vysokou kvalitou spracovania a nízkou cenou.

kúpiť
ASTA Dielenská kanva 2l

ASTA Dielenská kanva 2l

Dávkovač je vyrobený z vysoko kvalitného polyetylénu. Ukazovateľ hladiny kvapaliny na dávkovači. Priesvitná nádoba umožňuje kontrolovať množstvo tekutiny. Kapacita: 2L.

kúpiť
ASTA Dielenská kanva 4l

ASTA Dielenská kanva 4l

Dávkovač je vyrobený z vysoko kvalitného polyetylénu. Ukazovateľ hladiny kvapaliny na dávkovači. Priesvitná nádoba umožňuje kontrolovať množstvo tekutiny. Kapacita: 4L.

kúpiť
ASTA Nádoba na olej a chladiacu kvapalinu 16l

ASTA Nádoba na olej a chladiacu kvapalinu 16l

NÁDOBA NA OLEJ BENZÍN 16L ASTA. Užitočné pri výmene oleja alebo chladiacej kvapaliny v aute. Kapacita: 16 litrov Nízka výška misky uľahčuje vkĺznutie pod auto. Vyrobené z plastu odolného voči chemickým látkam.Tvar misky a jej povrchová úprava chránia pred rozliatím oleja - tekutiny. Profilovaný hrot - lievik - uľahčuje vyprázdňovanie misky a zabraňuje striekaniu hmoty. Má tri rukoväte pre ľahké prenášanie. Nami ponúkané náradie ASTA / SATRA sa na trhu vyznačuje veľmi vysokou kvalitou spracovania a nízkou

kúpiť
ASTA Kanva na olej 5L

ASTA Kanva na olej 5L

Dávkovač je vyrobený z vysoko kvalitného polyetylénu Ukazovateľ hladiny kvapaliny na dávkovači Uzáver chráni pred vyparovaním kvapaliny a vniknutím nečistôt alebo nečistôt do vnútra nádoby Flexibilná, odskrutkovaná dávkovacia trubica uľahčuje prácu Priesvitná nádoba umožňuje kontrolovať množstvo tekutiny Objem (v závislosti od modelu): 3L alebo 5L.

kúpiť
ASTA Kanva na olej 3L

ASTA Kanva na olej 3L

Dávkovač je vyrobený z vysoko kvalitného polyetylénu Ukazovateľ hladiny kvapaliny na dávkovači Uzáver chráni pred vyparovaním kvapaliny a vniknutím nečistôt alebo nečistôt do vnútra nádoby Flexibilná, odskrutkovaná dávkovacia trubica uľahčuje prácu Priesvitná nádoba umožňuje kontrolovať množstvo tekutiny Objem (v závislosti od modelu): 3L alebo 5L.

kúpiť
ASTA Sada kľúčov pre olejové zátky 21ks

ASTA Sada kľúčov pre olejové zátky 21ks

Sada kľúčov na olejové zátky 21 ks. ASTA. Obsah: 5-bodové: H8, H9, H10, H12, H13, H14, H17 (mm) 12 - hrot s otvorom: M16 (mm) 3-bodový: XT10 (mm) 4-bodové: S7, S8, S10, S11, S12, S13, S14 (mm), S5 / 16 ", S3 / 8" Šesťhranný (hviezdička) XT45 pre štvorcové skrutky XS10 3/8" posuvná rukoväť Nami ponúkané náradie ASTA / SATRA sa na trhu vyznačuje veľmi vysokou kvalitou spracovania a nízkou cenou.

kúpiť
ASTA Nastaviteľný kľúč pre olejový filter (57-73)

ASTA Nastaviteľný kľúč pre olejový filter (57-73)

DOSTUPNÉ MODELY: • AH – 1945 – vzdialenosť: 57 – 73 (mm) • AH – 1946 – vzdialenosť: 65 – 83 (mm) • AH – 1947 – vzdialenosť: 75 – 95 (mm) • AH – 1948 – vzdialenosť: 92 – 111 (mm)

kúpiť