ASTA Dielenská kanva 4l

ASTA Dielenská kanva 4l

Dávkovač je vyrobený z vysoko kvalitného polyetylénu. Ukazovateľ hladiny kvapaliny na dávkovači. Priesvitná nádoba umožňuje kontrolovať množstvo tekutiny. Kapacita: 4L.

kúpiť
ASTA Dielenská kanva 6l

ASTA Dielenská kanva 6l

Dávkovač je vyrobený z vysoko kvalitného polyetylénu. Ukazovateľ hladiny kvapaliny na dávkovači. Priesvitná nádoba umožňuje kontrolovať množstvo tekutiny. Kapacita: 6L.

kúpiť
ASTA Dielenská kanva 2l

ASTA Dielenská kanva 2l

Dávkovač je vyrobený z vysoko kvalitného polyetylénu. Ukazovateľ hladiny kvapaliny na dávkovači. Priesvitná nádoba umožňuje kontrolovať množstvo tekutiny. Kapacita: 2L.

kúpiť
Dielenská montážna lampa LED COB 2W, nabíjací micro USB, s magnetom a otočným hákom ()

Nabíjacia montážna dielenská lampa ASTA A-G001 Technické dáta: Typ batérie: Li-Ion 3,7V, 1500 mAh Doba svietenia: 3 hodiny Dĺžka: 130 mm Šírka: 65 mm Hrúbka: 18 mm

kúpiť
ASTA LAMPA COB DIELENSKÁ LAMPA COB 400LM UV ASTA

COB LED COB 400LM MAGNET UV ASTA DIELENSKÁ LAMPA. Kvalitné, skladacie, dobíjacie LED pracovné svietidlo COB 400LM vybavené baterkou, magnetom a háčikom na zavesenie. Charakteristika: Biela LED s až 400 lúmenmi a baterka až 160 lúmenov . Nastavenie sklonu až do 180°. Napájanie z akéhokoľvek portu USB. Sada obsahuje kábel s konektorom typu USB-C. Plynulé stmievanie. Funkcia UV baterky. Magnetická základňa + háčik na zavesenie. Indikátor nabíjania. Parametre: svetelný zdroj: LED COB/SMD/JINGRUI XG2 batéria:

kúpiť
Nádoba na olej 5 l, kanva s hubicou - ASTA

Konev - nádoba na nalievanie oleja a ďalších prevádzkových kvapalín objemom 5 litrov, s viečkom a ohybnou (flexibilná) hubicou - ASTA MSR / P / F-5 Polyetylénová kanva na ľahké plnenie oleja do motora a nalievanie ostatných prevádzkových kvapalín do auta. Pružná odšróbovateľný hubica uľahčuje nasmerovanie prúdu presne do miesta, kam potrebujete. Obmedzuje sa tým riziko nechceného úniku. Na plniacom otvoru je veko brániaca kontaminácii obsahu nečistotami alebo jeho odparovanie. Ústí hubica je vybavené zátk

kúpiť
Nádoba na olej 3 l, kanva s hubicou - ASTA

Konev - nádoba na nalievanie oleja a ďalších prevádzkových kvapalín objemom 3 litre, s viečkom a ohybnou (flexibilná) hubicou - ASTA MSR / P / F-3 Polyetylénová kanva na ľahké plnenie oleja do motora a nalievanie ostatných prevádzkových kvapalín do auta. Pružná odšróbovateľný hubica uľahčuje nasmerovanie prúdu presne do miesta, kam potrebujete. Obmedzuje sa tým riziko nechceného úniku. Na plniacom otvoru je veko brániaca kontaminácii obsahu nečistotami alebo jeho odparovanie. Ústí hubica je vybavené zátko

kúpiť
Nádoba na olej 3 l, kanva s hubicou (Nádoba na olej 3 l, kanva)

Olejová kanva GEKO G02637 Objem: 3 litre Kanva / nádoba na olej a ďalšie kvapaliny. Je vybavená ohybnou (flexibilné) hubicou, tzv. Husím krkom, pre ľahké nalievanie bez rizika rozliatia. Koniec hubica je opatrený zátkou, plniaci otvor je chránený skrutkovacím viečkom. Nehrozí tak znečistenie obsahu kanvy. Nádoba má vyrazené dve stupnice objemu: litre a US Quart Vyrobené z polyetylénu (PE).

kúpiť
Nádoba na olej 5 l, kanva s hubicou - Quatros QS60225

Polyetylénová olejová kanva - 5 litrov Polyetylénová kanva / nádoba na olej a iné kvapaliny opatrená ochranným viečkom proti nečistotám a flexibilným výtokom sa zátkou zabraňujúci rozliatiu.Obsah 5 litrov.

kúpiť
Dielenská montážna lampa LED COB 3W, nabíjací USB, s hákom na zavesenie ()

Nabíjacia montážna dielenská lampa ASTA A-BRIGHT Technické dáta: Intenzita svetla: 160 lúmenov (2 úrovne) Typ batérie: Li-Ion, 3,7V, 2200 mAh Svetelná doba: 3 hodiny Napájanie pri nabíjaní: 230V Doba nabíjania: 4 až 5 hodín Hmotnosť: 160 gramov Dĺžka: 280 mm Šírka: 37 mm

kúpiť
ASTA Dielenská stolička na kolieskach

CHARAKTERISTIKA: - Mäkké, čalúnené sedadlo - Vysoká stabilita - 4 kolieska ø 60 mm - Profilovaná polica na zber skrutiek a malých dielov - Maximálna výška: 555 mm - Minimálna výška: 455 mm

kúpiť
Nádoba - kanva na olej, objem 6 litrov, extra dlhá hubica

Plniace kanva - nádoba na olej a iné prevádzkové kvapaliny vozidla ASTA A-L6MC S extra dlhou nalievacej hubicou. Objem: 6 litrov Celková výška: 400 mm Praktická a vysoko kvalitné kanva z polyetylénu, odolná voči kyselinám, olejom a zásadám. Je určená predovšetkým na pohodlné nalievanie oleja do motora a plnenie ďalších kvapalín. Veľmi dlhé hrdlo umožňuje nasmerovať prúd tekutiny presne do miesta, kam potrebujete. Tým je eliminované riziko jej nechceného rozliatiu do okolia. Plniaci otvor je vybavený

kúpiť
Nádoba - kanva na olej, objem 4 litre, extra dlhá hubica

Plniace kanva - nádoba na olej a ďalšie prevádzkové kvapaliny automobilu ASTA A-L4MC S extra dlhou nalievacej hubicou. Objem: 4 litre Celková výška: 362 mm Praktická a vysoko kvalitné kanva z polyetylénu, určená napríklad na pohodlné plnenie oleja do motora a nalievanie ďalších kvapalín. Je odolná voči kyselinám, olejom a zásadám. Vďaka veľmi dlhému hrdlu možno prúd tekutiny nasmerovať presne tam, kam potrebujete. Vďaka tomu sa znižuje riziko jej nechceného úniku. Na plniacom otvore je viečko, ktoré

kúpiť
ASTA Kanva na olej 5L

ASTA Kanva na olej 5L

Dávkovač je vyrobený z vysoko kvalitného polyetylénu Ukazovateľ hladiny kvapaliny na dávkovači Uzáver chráni pred vyparovaním kvapaliny a vniknutím nečistôt alebo nečistôt do vnútra nádoby Flexibilná, odskrutkovaná dávkovacia trubica uľahčuje prácu Priesvitná nádoba umožňuje kontrolovať množstvo tekutiny Objem (v závislosti od modelu): 3L alebo 5L.

kúpiť
ASTA Kanva na olej 3L

ASTA Kanva na olej 3L

kúpiť
Dielenská montážna lampa, COB LED, 800 lm, dobíjateľná, s magnetmi a háčikmi - ASTA

Dielna montážna lampa, COB LED, 800 lm, dobíjateľná, s magnetmi a háčikmi - ASTA A-GAL99Svietidlo sa dá použiť aj ako powerbanka a pre lepšiu viditeľnosť má indikátor nabitia.

kúpiť