Nádoba na olej 5 l, kanva s hubicou - ASTA

Konev - nádoba na nalievanie oleja a ďalších prevádzkových kvapalín objemom 5 litrov, s viečkom a ohybnou (flexibilná) hubicou - ASTA MSR / P / F-5 Polyetylénová kanva na ľahké plnenie oleja do motora a nalievanie ostatných prevádzkových kvapalín do auta. Pružná odšróbovateľný hubica uľahčuje nasmerovanie prúdu presne do miesta, kam potrebujete. Obmedzuje sa tým riziko nechceného úniku. Na plniacom otvoru je veko brániaca kontaminácii obsahu nečistotami alebo jeho odparovanie. Ústí hubica je vybavené zátkou. Stupnica na boku (v litroch a US kvartetom) a priesvitný materiál nádoby pomáha kontrolovať množstvo tekutiny.

kúpiť
Nádoba na olej 3 l, kanva s hubicou (Nádoba na olej 3 l, kanva)

Olejová kanva GEKO G02637 Objem: 3 litre Kanva / nádoba na olej a ďalšie kvapaliny. Je vybavená ohybnou (flexibilné) hubicou, tzv. Husím krkom, pre ľahké nalievanie bez rizika rozliatia. Koniec hubica je opatrený zátkou, plniaci otvor je chránený skrutkovacím viečkom. Nehrozí tak znečistenie obsahu kanvy. Nádoba má vyrazené dve stupnice objemu: litre a US Quart Vyrobené z polyetylénu (PE).

kúpiť
Nádoba na olej 5 l, kanva s hubicou - Quatros QS60225

Polyetylénová olejová kanva - 5 litrov Polyetylénová kanva / nádoba na olej a iné kvapaliny opatrená ochranným viečkom proti nečistotám a flexibilným výtokom sa zátkou zabraňujúci rozliatiu.Obsah 5 litrov.

kúpiť
Nádoba na olej 3 l, kanva s hubicou - ASTA

Konev - nádoba na nalievanie oleja a ďalších prevádzkových kvapalín objemom 3 litre, s viečkom a ohybnou (flexibilná) hubicou - ASTA MSR / P / F-3 Polyetylénová kanva na ľahké plnenie oleja do motora a nalievanie ostatných prevádzkových kvapalín do auta. Pružná odšróbovateľný hubica uľahčuje nasmerovanie prúdu presne do miesta, kam potrebujete. Obmedzuje sa tým riziko nechceného úniku. Na plniacom otvoru je veko brániaca kontaminácii obsahu nečistotami alebo jeho odparovanie. Ústí hubica je vybavené zátko

kúpiť
Nádoba - kanva na olej, objem 2 litre, extra dlhá hubica

Plniace kanva - nádoba na olej a ďalšie prevádzkové kvapaliny autá ASTA A-L2MC S extra dlhou nalievacej hubicou. Objem: 2 litre Celková výška: 325 mm Vysoko kvalitné polyetylénová nádoba určená na pohodlné plnenie oleja do motora a nalievanie ďalších kvapalín. Je odolná voči kyselinám, olejom a zásadám. Veľmi dlhé hrdlo umožňuje prúd nasmerovať presne na miesto určenia, vďaka čomu eliminuje riziko nechceného úniku. Plniaci otvor je vybavený vekom brániacim kontaminácii látky nečistotami. Stupnica na

kúpiť
Nádoba - kanva na olej, objem 6 litrov, extra dlhá hubica

Plniace kanva - nádoba na olej a iné prevádzkové kvapaliny vozidla ASTA A-L6MC S extra dlhou nalievacej hubicou. Objem: 6 litrov Celková výška: 400 mm Praktická a vysoko kvalitné kanva z polyetylénu, odolná voči kyselinám, olejom a zásadám. Je určená predovšetkým na pohodlné nalievanie oleja do motora a plnenie ďalších kvapalín. Veľmi dlhé hrdlo umožňuje nasmerovať prúd tekutiny presne do miesta, kam potrebujete. Tým je eliminované riziko jej nechceného rozliatiu do okolia. Plniaci otvor je vybavený

kúpiť
Nádoba na olej - kanva s hubicou 3 l - SATRA

Kanva – nádoba na nalievanie oleja a kvapalín, objem 3 litre, s viečkom a ohybnou (flexibilnou) hubicou – SATRA S-3LMJ Polyetylénová kanva na ľahké plnenie oleja do motora a nalievanie ostatných prevádzkových kvapalín do auta. Pružná odskrutkovateľná hubica (tzv. husí krk) umožňuje smerovať prúd presne do miesta, kam je treba. Vďaka tomu sa výrazne znižuje riziko nechceného rozliatia tekutiny. Plniaci otvor má odskrutkovateľné viečko zabraňujúce vyparovaniu alebo kontaminácii obsahu, koniec hubice je opat

kúpiť
Nádoba - kanva na olej, objem 4 litre, extra dlhá hubica

Plniace kanva - nádoba na olej a ďalšie prevádzkové kvapaliny automobilu ASTA A-L4MC S extra dlhou nalievacej hubicou. Objem: 4 litre Celková výška: 362 mm Praktická a vysoko kvalitné kanva z polyetylénu, určená napríklad na pohodlné plnenie oleja do motora a nalievanie ďalších kvapalín. Je odolná voči kyselinám, olejom a zásadám. Vďaka veľmi dlhému hrdlu možno prúd tekutiny nasmerovať presne tam, kam potrebujete. Vďaka tomu sa znižuje riziko jej nechceného úniku. Na plniacom otvore je viečko, ktoré

kúpiť
ASTA Dielenská kanva 6l

ASTA Dielenská kanva 6l

Dávkovač je vyrobený z vysoko kvalitného polyetylénu. Ukazovateľ hladiny kvapaliny na dávkovači. Priesvitná nádoba umožňuje kontrolovať množstvo tekutiny. Kapacita: 6L.

kúpiť
ASTA Dielenská kanva 2l

ASTA Dielenská kanva 2l

Dávkovač je vyrobený z vysoko kvalitného polyetylénu. Ukazovateľ hladiny kvapaliny na dávkovači. Priesvitná nádoba umožňuje kontrolovať množstvo tekutiny. Kapacita: 2L.

kúpiť
ASTA Dielenská kanva 4l

ASTA Dielenská kanva 4l

Dávkovač je vyrobený z vysoko kvalitného polyetylénu. Ukazovateľ hladiny kvapaliny na dávkovači. Priesvitná nádoba umožňuje kontrolovať množstvo tekutiny. Kapacita: 4L.

kúpiť
ASTA Kanva na olej 3L

ASTA Kanva na olej 3L

Dávkovač je vyrobený z vysoko kvalitného polyetylénu Ukazovateľ hladiny kvapaliny na dávkovači Uzáver chráni pred vyparovaním kvapaliny a vniknutím nečistôt alebo nečistôt do vnútra nádoby Flexibilná, odskrutkovaná dávkovacia trubica uľahčuje prácu Priesvitná nádoba umožňuje kontrolovať množstvo tekutiny Objem (v závislosti od modelu): 3L alebo 5L.

kúpiť
ASTA Kanva na olej 5L

ASTA Kanva na olej 5L

kúpiť
ASTA Nádoba na olej a chladiacu kvapalinu 16l

NÁDOBA NA OLEJ BENZÍN 16L ASTA. Užitočné pri výmene oleja alebo chladiacej kvapaliny v aute. Kapacita: 16 litrov Nízka výška misky uľahčuje vkĺznutie pod auto. Vyrobené z plastu odolného voči chemickým látkam.Tvar misky a jej povrchová úprava chránia pred rozliatím oleja - tekutiny. Profilovaný hrot - lievik - uľahčuje vyprázdňovanie misky a zabraňuje striekaniu hmoty. Má tri rukoväte pre ľahké prenášanie. Nami ponúkané náradie ASTA / SATRA sa na trhu vyznačuje veľmi vysokou kvalitou spracovania a nízkou

kúpiť
ASTA Nádoba na olej 16l

ASTA Nádoba na olej 16l

kúpiť
Nádoba na výmenu oleja s hubicou, pojazdná, 40 l (BGS 8554)

na zachytávanie tekutín, ako je motorový olej, prevodový olej, oleje zadnej nápravy a kvapaliny chladiacej sústavy vhodné pre automobily a motocykle dve kolieska pre ľahkú manipuláciu, priemer 100 mm uzatvárateľný vstup, vypúšťací a

kúpiť