ASTA Pneumatická pumpa na olej 120SAE 1:1

ASTA Pneumatická pumpa na olej 120SAE 1:1

Pneumatický pohon umožňuje jednoduchú integráciu s celým systémom rozvodu oleja. Dlhá životnosť a jednoduchá obsluha a údržba. Inteligentný dizajn: vďaka menšiemu počtu dielov sa čerpadlo opotrebováva pomalšie. Hladké čerpanie vďaka použitiu diverzifikovaného vzduchového motora. Typické aplikácie: Motorové oleje, syntetické oleje, hydraulické kvapaliny, prevodové oleje a kvapaliny pre menič krútiaceho momentu (automatická prevodovka). Prispôsobené olejom triedy do 120 SAE. Kompletný s 2-palcovým nastaviteľným adaptérom zástrčky. Max. tlak kvapaliny - 8 bar Pracovný priemer vzduchového motora - 63 m Pracovný tlak - 8 bar Maximálny nepretržitý prietok - 18 l / min Spotreba stlačeného vzduchu (pri tlaku 8 bar) - 100 l / min Vstup vzduchu -1/4 " Výstup kvapaliny - 1/2 ", BSP Hlučnosť - 82 dB Model 1701002 50-60 kg kontajner Tlakový pomer 1:1 Pracovný tlak 5-8 bar Spotreba vzduchu 100 l / min (pri 8 baroch) Voľný prietok 18 l / min Priemer sacej trubice 42 mm; 1,65" Dĺžka sacej trubice 730 mm; 28,7" 1/4" armatúra prívodu vzduchu (rýchle odpojenie); 1/4" rozšírená matica NPT 1/2" výstupná vsuvka tekutiny, so závitom Hmotnosť 5,5 kg

kúpiť
Pneumatická leštička 3", 2100 ot/min / min. - ASTA

Pneumatická leštička 3", 2100 ot/min / min. - ASTA

Pneumatická leštička 3", 2100 ot. / min. - ASTA. Praktická pneumatická leštička s nízkou hmotnosťou a kompaktnými rozmermi je vhodná na ťažko dostupné miesta. Lišta je určená na leštenie karosérií automobilov, motocyklov a iných povrchov. Technické parametre: - Veľkosť disku: 3"- Otáčky: 2100 ot. / min. - Spotreba vzduchu: 245 l/min- Hmotnosť: 0,77 kg

kúpiť
Pumpa hydraulická ručné, 10 ton, pre hydraulický expander a lis - ASTA

Pumpa hydraulická ručné, 10 ton, pre hydraulický expander a lis - ASTA

Ručná hydraulická pumpa s maximálnym tlakom 10 ton ASTA A-HPS10 Manuálne pumpa určená pre pohon hydraulických karosárskych rozťahovák, lisov, sťahovákov a ďalších autoservisných a dielenských prípravkov a vybavenia. Pracovný tlak: 630 bar Koniec páky má ergonomické madlo pre pohodlné a pevné uchopenie.

kúpiť
Excentrická brúska s hadicou, pneumatická, 150 mm - ASTA

Excentrická brúska s hadicou, pneumatická, 150 mm - ASTA

Ecentrická brúska s hadicou, pneumatická, 150 mm - ASTA. Praktická pneumatická excentrická brúska s hadicou a výstupom vzduchu je určená na brúsenie tmelov, dreva alebo plastov.Nosič brúsneho kotúča je vybavený uzáverom na suchý zips, ktorý umožňuje rýchlu výmenu brúsneho papiera bez použitia náradia. Dýchací kanál v držiaku brúsneho kotúča zabraňuje šíreniu prachových častíc. Technické špecifikácie:-

kúpiť
ASTA Pneumatická pištoľ na čistenie A-TWI200

ASTA Pneumatická pištoľ na čistenie A-TWI200

Pneumatická pištoľ na čistenie nečistôt a škvŕn. Určené na čalúnenie, sedadlá, karosérie, plastové diely, koberčeky atď. Dvojitá tryska poskytuje dvojnásobný účinok čisteného povrchu a spotreba čistiacich prostriedkov a intenzita hmly sú regulované externým regulátorom.

kúpiť
Pumpa ručná na olej 500 ccm - BGS 3064

Pumpa ručná na olej 500 ccm - BGS 3064

Pumpa ručná na olej, maznice na olej, olejnice 500 ccm - BGS Technic Pumpa na prečerpávanie oleja s jedným sacie a druhým výtlačným vývodom. 500 ccm- Môže byť použité na motorový a prevodový olej- obsahuje 2 priehľadné hadice (vnútorný priemer. 9.5 mm)- Dĺžka (bez hadíc): 330 mm- priemer 58 mm

kúpiť
Pumpa - čerpadlo manuálne na výdaj kvapalín, pre sudy 50 - 205 litrov - ASTA

Pumpa - čerpadlo manuálne na výdaj kvapalín, pre sudy 50 - 205 litrov - ASTA

Ručná páková pumpa - čerpadlo na kvapaliny zo sudov ASTA PLP / 02 Určené k čerpaniu AdBlue, kvapalín na báze vody, detergentov (čistiacich prostriedkov), nemrznúcich kvapalín, hydraulických olejov či herbiciců. Veľká páka uľahčuje pumpovanie a urýchľuje prácu. Pre sudy objemu: 50 - 205 litrov Sací výkon: 0,5 litra / zdvih Dĺžka výdajnej hadice: 2 metre Kvalitná konštrukcia z polypropylénu, polyetylénu a polycetalu. Tesnenia sú z PVC a Vitonu. POZOR: nevhodné pre palivá a rozpúšťadlá!

kúpiť
Pumpa na odvzdušňovanie naftového palivového systému, ASTA A-WH101A (DIESEL SYSTEMS BLEEDING PUMP (ASTA A-WH101A))

Pumpa na odvzdušňovanie naftového palivového systému, ASTA A-WH101A (DIESEL SYSTEMS BLEEDING PUMP (ASTA A-WH101A))

s univerzálnou rýchlospojkou pre palivové čerpadlá, slúži na čerpanie a odvzdušňovanie palivových systémov pri výmene filtra a iných prácach súvisiacich s palivovým systémom stlačením pumpy sa z palivového systému odsaje vzduch ASTA

kúpiť
Pneumatická odsávacia súprava, objem 90 l, mobilná - ASTA

Pneumatická odsávacia súprava, objem 90 l, mobilná - ASTA

Pneumatická odsávacia súprava, objem 90 l, mobilná - ASTA AOE1090.Táto praktická mobilná súprava na odsávanie oleja je určená na efektívne odsávanie mazív, napr. z motorových vozidiel, nádob na olej a pod. Zariadenie využíva Venturiho trubicu a stlačený vzduch na vytvorenie podtlaku a extrakciu olejových kvapalín. Mobilná a ľahko použiteľná súprava je vybavená šiestimi nasávacími sondami (flexibilnými, kovovými) ukončenými rýchlospojkami. Sací prístroj nie je určený na použitie na horľavé alebo vysoko kor

kúpiť
Pneumatická plnička oleja ATF do automatických prevodoviek, 7.5 litra, 20 adaptérov (Pneumatická plnička oleja ATF do automatických prevodoviek, 7.5 litra, 20 adaptérov)

Pneumatická plnička oleja ATF do automatických prevodoviek, 7.5 litra, 20 adaptérov (Pneumatická plnička oleja ATF do automatických prevodoviek, 7.5 litra, 20 adaptérov)

Pneumatický ručný plniaci systém (tzv. Pneumatická ručná plnička) oleja do prevodoviek s 20 rôznymi adaptérmi a ručným pákovým čerpadlom - ASTA A-TRA75UPG20 Určené pre automatické aj manuálne prevodovky a diferenciály - k plnenie aj odsávanie oleja. Pre drvivú väčšinu obvyklých i menej častých vozidiel na našich cestách. Objem nádrže: 7,5 litra. Dĺžka plniacej hadice: 1,6 metra. Maximálna viskozita oleja: SAE 140 Pozor! Nepoužívať na rozpúšťadlá, benzín, naftu, riedidlá, kyseliny a podobné kvapaliny!

kúpiť
Mini brúska, priama, pneumatická, rukoväť 3 mm - ASTA

Mini brúska, priama, pneumatická, rukoväť 3 mm - ASTA

Brúska mini, rovná, pneumatická, 3 mm úchyt - ASTA.Praktická brúska "fortunka" s kompaktnými rozmermi, určená predovšetkým na jemnejšie práce.Kompaktné rozmery umožňujú použitie prístroja aj na tých najužších miestach. Spustenie je bezproblémové a spínač je ľahko prístupný. Prívod vzduchu sa nachádza v zadnej časti nástroja a neprekáža pri práci. Nástroj je uložený v drevenom kufríku. Technické špecifikácie:- Zlom: 3 mm- Otáčky: 65 000 ot. / min.- Dĺžka: 132 mm- Spotreba vzduchu

kúpiť
Pumpa univerzálna viacúčelová, 200 ml, ASTA A-2MPS (UNIVERSAL MULTIPURPOSE SYRINGE, 200 ML (ASTA A-2MPS))

Pumpa univerzálna viacúčelová, 200 ml, ASTA A-2MPS (UNIVERSAL MULTIPURPOSE SYRINGE, 200 ML (ASTA A-2MPS))

priehľadná nádoba umožňuje vizuálnu kontrolu tekutiny odmerka na odmeranie daného množstva tekutiny striekačka je odolná voči korozívnym kvapalinám ideálne na prenos olejov / kvapalín do a z komponentov vozidla, ako sú prevodovky a

kúpiť
ASTA Ručná odsávačka oleja 1500ml

ASTA Ručná odsávačka oleja 1500ml

ODSÁVAČKA OLEJA STRIEKAČKA PRUŽINA OLEJ 1,5L ASTA. Určené na pridávanie alebo nasávanie oleja z externých nádrží alebo nádrží v strojoch a zariadeniach. Vrátane flexibilnej hadice. Čerpadlo je užitočné v dielňach a autoservisoch. Aplikácia: Motorový olej Olej do prevodovky ATF Brzdová kvapalina Chladiaca kvapalina Olej do diferenciálu Kvapalina posilňovača riadenia Nami ponúkané náradie ASTA / SATRA sa na trhu vyznačuje veľmi vysokou kvalitou spracovania a nízkou cenou.

kúpiť

RUČNÁ PUMPA NA OLEJ

RUČNÁ PUMPA NA OLEJ a iné neagresívne kvapaliny 0XPTJC0022, 0XPTJC0070   • výkon: 14 l/min • regulovaná dĺžka sacej rúry: 457-890 mm • rozmer závitu: 2 a 3/2 BSP • Univerzálne použitie: do sudov 55-200 l   Balenie: 1ks Váha: Kg Výrobca: PROFITOOL

kúpiť

RUČNÁ PUMPA NA OLEJ

RUČNÁ PUMPA NA OLEJ a iné neagresívne kvapaliny 0XPTJC0022, 0XPTJC0070   • výkon: 14 l/min • regulovaná dĺžka sacej rúry: 457-890 mm • rozmer závitu: 2 a 3/2 BSP • Univerzálne použitie: do sudov 55-200 l   Balenie: 1ks Váha: Kg Výrobca: PROFITOOL

kúpiť
Pneumatická priama brúska, 6 mm rukoväť, 22 000 ot/min / min. - ASTA

Pneumatická priama brúska, 6 mm rukoväť, 22 000 ot/min / min. - ASTA

Pneumatická brúska, priama, uchopenie 6 mm, 22 000 ot. / min. - ASTA. Praktická brúska "fortunka" s kompaktnými rozmermi je určená predovšetkým na jemnejšie práce. Prívod vzduchu je v zadnej časti nástroja a neprekáža pri práci. Spustenie prevádzky je plynulé, spínač je vybavený bezpečnostnou poistkou.Svorka so svorkou umožňuje presné a bezpečné upevnenie pracovných nástavcov. Kufrík na náradie je kovový, kryt je ergonomicky tvarovaný pre pohodlné držanie.Technické špecifikácie:- Dýchanie: 6 mm-

kúpiť