Sacia hadica na olej, s filtračným košíkom, 2 m - ASTA

Sacia hadica na olej, s filtračným košíkom, 2m priehľadná, pre pojazdné výdajné súpravy a pod., - ASTA Náhradná sacia hadica pre výdajné súpravy oleja je vybavená filtračným košíkom, ktorý zabráni vniknutiu nečistôt do čerpadla a vďaka tomu predĺži životnosť celej sústavy. Hadica je vystužená drôtom, ktorý znižuje riziko zlomenia hadice pri manipulácii. Vďaka priehľadnosti hadice je možné sledovať pohyb kvapaliny a pri nečakanej situácii (napr. vniknutiu nečistôt z dôvodu poškodenia filtra) je možné čerpanie zastaviť skôr, ako sa nečistota dostane do čerpadla, kde by mohla spôsobiť počkodenie.Technické údaje:Prevedenie hadice: priehľadná, vystuženáFiltračný kôš: áno

kúpiť
Hadica s adaptérom na olejové výpuste, pre VAG, ASTA A-TSIDT (OIL DRAIN HOSE ADAPTER, FOR VAG (ASTA A-TSIDT))

špeciálne navrhnutý adaptér umožňuje vypustiť filter pred odstránením krytu bez rozliatia adaptér po zaskrutkovaní do olejového filtra otvorí ventil a potom olej pretečie cez priehľadnú hadicu, tak je možné skontrolovať vypúšťaný

kúpiť
Hadica na plnenie prevodového oleja pre DSG VAG, VAS 6262A, ASTA A-VWHT (DSG Transmission Gear Oil Filling Hose For VAG, VAS 6262A (ASTA A-VWHT))

plniaca hadica oleja automatickej prevodovky DSG pre VAG (Audi, Seat, Škoda, Volkswagen) špeciálne navrhnutá na pomoc pri výmene prevodového oleja s adaptérom na pripojenie olejovej fľaše vonkajší závit M24 x 1,5 mm pre stranu

kúpiť
Výdajná hadica na oleje a mazivá, 2 m, 1/2" - ASTA

Výdajná hadica na oleje a mazivá, 2 m, pre pojazdné výdajné súpravy a pod. - ASTA Oleju a tuku odolná hadica na pripojenie čerpadla k výdajnej pištoli s dĺžkou 2 m. Jednoduché pripojenie pomocou objímok na oboch stranách hadice.Technické údaje:Dĺžka: 2 m

kúpiť
NEILSEN Automatická pumpa na baterky pre čerpanie kvapalín

Automatické čerpadlo na čerpanie kvapalín, ako sú: plynu voda Olej Technické dáta: Sacia hadica dlhá cca 60 cm Sacia trubica: 295 mm Kapacita: 6L/min 2x batéria R20 (nie je súčasťou balenia)

kúpiť
ASTA Ručná odsávačka oleja 1500ml

kúpiť
Mobilná olejová súprava 5:1, pre sudy 180-220 l - ASTA

Mobilná olejová súprava 5:1, pre 180-220 l sudy - ASTA 10105322.Praktická mobilná olejová súprava je vhodná pre 180-220 litrové sudy a je určená na distribúciu olejov so strednou a vysokou viskozitou v mobilných alebo pevných zariadeniach na stredné vzdialenosti.Vozík umožňuje prepravu viacerých nádob na zvýšenie mobility a efektívnosti. Sacia hadica sa pripája k sudu a čerpadlo uľahčuje čerpanie oleja priamo na miesto určenia. Vďaka štvormetrovej výdajnej hadici možno olej čerpať aj do ťažko dostupných o

kúpiť
NEILSEN Odsávačka oleja 80l

NEILSEN Odsávačka oleja 80l

Špecifikácia: Objem nádrže: 80L Stupeň vákua: negatívny 0-0,8 bar Pracovný tlak vzduchu: 8-10 bar Objem olejovej vane: 10L Použitie: motorový olej a prevodový olej Priemer tyčovej sondy: f6 x 4,5 mm (prietok nasávaného oleja je 0,4-0,8 l / min) Priemer tyčovej sondy: f8 x 6,5 mm (prietok nasávaného oleja je 1-1,6 l / min) Sacia hadica: 1,5 m Odtoková hadica: 1,5 m Čistá hmotnosť: 24 kg

kúpiť
Sada na testovanie tlaku oleja, 0 - 10 bar, ASTA TIT-120 (OIL PRESSURE TEST KIT, 1 - 10 BAR (ASTA TIT-120))

pomáha diagnostikovať poškodenie olejového čerpadla a motora detekuje stratu tlaku v olejovom systéme flexibilná pripojovacia hadica odolná voči oleju, dlhá 1200 mm tlakomer s krytom o priemere 75 mm adaptér s 90º rýchlospojkou

kúpiť
SATRA Elektrické čerpadlo 12V / 60W

Pumpa má svorky na pripojenie k batérii a umožňuje použitie pumpy aj na cestách. Upozornenie: Práca s prázdnym nákladom nie je povolená. Čerpanie benzínu, alkoholu a iných horľavých kvapalín je zakázané !!!!!!!! Model AS12OSP napájanie 12V výkon 60W spotreba prúdu 5A účinnosť nafty a vykurovacieho oleja 5 l / min motorový olej (40 - 60 ° C) 1 l / min 1,25 m sacia hadica 1,5 m odtoková hadica

kúpiť
ASTA Nádoba na olej 16l

ASTA Nádoba na olej 16l

kúpiť
ASTA Hadica 3/8'' X1/2' X4M 3/8'' - 4 m

Polyuretánové hadice v kategórii "98A Ester". Hadicu používajte pri teplotách od -20 °C do + 75 °C a prevádzkovom tlaku 7-10 bar Flexibilný chránič hrotu (odolný voči oleju) odporúčaný pre lakovacie a dokončovacie práce

kúpiť
ASTA Hadica 3/8'' X1/2'' X9M 3/8'' - 9 m

kúpiť
ASTA Hadica 3/8'' X1/2'' X6M 3/8'' - 6 m

kúpiť
Rotačné ručné čerpadlo na olej - ASTA

Rotačné manuálne olejové čerpadlo - ASTA A-499.Robustné ručné čerpadlo je určené na naftu a nekorozívne kvapaliny na báze olejov s nízkou a strednou hustotou.Pružné a zosilnené hadičky zabezpečujú pohodlnú obsluhu aj na ťažko prístupných miestach. Čerpadlo možno používať v garážach, dielňach alebo v podmienkach, kde nie je k dispozícii elektrická energia. Sacie potrubie je ukončené 2" ventilom a je vhodné pre sudy s objemom 50-200 l.Technické parametre:- Efficiency: 0,25 l/cyklus- Sacia rúrk

kúpiť
ASTA Hadica 3/8'' X1/2'' X12M 3/8'' - 12 m

kúpiť