Rotačné manuálne olejové čerpadlo - ASTA A-499.Robustné ručné čerpadlo je určené na naftu a nekorozívne kvapaliny na báze olejov s nízkou a strednou hustotou.Pružné a zosilnené hadičky zabezpečujú pohodlnú obsluhu aj na ťažko prístupných miestach. Čerpadlo možno používať v garážach, dielňach alebo v podmienkach, kde nie je k dispozícii elektrická energia. Sacie potrubie je ukončené 2" ventilom a je vhodné pre sudy s objemom 50-200 l.Technické parametre:- Efficiency: 0,25 l/cyklus- Sacia rúrka: 36 mm- Výstupná diera: 2''- Výška: 1280 mm- Váha: 5,85 kg
Ručné rotačné čerpadlo je určené na čerpanie paliva alebo oleja.
Pumpa - rotačné čerpadlo na sud JS-32 sk117300 Rotačné čerpadlo s výtlakom 22l/min Pumpa - rotačné čerpadlo na sud JS-32 - Univerzálne rotačné liatinové čerpadlo pre čerpanie a výdaj olejov, nafty a pod zo sudov do 200 l Pri čerpaní prchavých a vysušujúcich kvapalín / benzín, riedidlo / je nutné počítať s nižšou životnosťou z dôvodu veľkého opotrebovania trecích plôch. Čerpadlo je vybavené ľahko otočnou kľukou, naskrutkovanou výtokovou trubkou v jednom kuse / nemožno skrátiť /, adaptérom so závitom R2 .
Univerzálny, rotačné liatinové čerpadlo. Kapacita: 24 l / min. Určené pre čerpanie a výdaj benzínu (iba v prípade dodržania všetkých súvisiacich bezpečnostných predpisov!), Olejov, nafty a pod. Zo sudov do objemu 200 litrov. Čerpadlo je vybavené ľahko otočnou kľukou, naskrutkovanou výtokovou trubkou, adaptérom so závitom R2" pre inštaláciu na hrdlo suda a kovovou sacou rúrkou dĺžky 1040 mm s koncovkou (vďaka nej nedochádza k prisatie na dno) a sitkom vnútri. Veľmi kvalitné spracovanie.
Ručné čerpadlo na olej, GEKOČerpadlo sa vyznačuje vysokou účinnosťou, pevnou konštrukciou a jednoduchou obsluhou.Vďaka použitiu teleskopickej sacej trubice môžete nastaviť dĺžku čerpadla. Vlastnosti produktuvysoká účinnosť 20 l/minkapacita 0,35 lpre 50, 100, 200 litrové sudovteleskopická sacia rúrkadve veľkosti závitov pripevnených na hlaveň
Dielenské a autoservisné čerpadlo na naftu, motorový a vykurovací olej GEKO G00955 Motor: 550W 230V / 50Hz s medeným vinutím Maximálny prietok: 30 l / min Rotačné lopatkové čerpadlo Obsah balenia: 550W čerpadlo 2x medený konektor 2x svorka 2x tesnenie spätný ventil návod na použitie Povrchové čerpadlo pre naftu, motorový a vykurovací olej s maximálnym prietokom 30 litrov za minútu. Motor používa medené vinutie, ktoré predlžuje jeho životnosť. Liatinové puzdro čerpadla chránené proti korózii pot
Pneumatické olejové čerpadlo 50:1 - ASTA 1701503. Užitočné pneumatické čerpadlo na čerpanie mazív je vhodné na oleje a iné vysokotlakové mazivá na krátke a dlhé vzdialenosti. Ochrana proti korózii zaručuje dlhú životnosť a môže sa používať v integrovaných mazacích systémoch.Technické parametre:
Samotné čerpadlo je navyše veľmi tiché. Čerpadlo má výkon 1500W (2PS) a napätie 220-230V (50Hz). Jeho kapacita zostáva na 280 l / min. Tichá prevádzka je len jednou z výhod zariadenia, vydávaný hluk je 60dB. Spolu s čerpadlom dostaneme gumené podložky, tlmič a kondenzátor. Čerpadlo je navyše vybavené ochranou motora. Hmotnosť: 18,70 kg
Ručné rotačné sudové čerpadlo s kľučkou a jednodielnou výtokovou hubicou pre čerpanie kyselín a lúhov, chemikálií na vodnej báze, alkoholu, benzínu, nafty, olejov, vody atď. Zo sudov 60 l / 110 l / 210 l - Genborx RP-150PT nachádza široké uplatnenie pre čerpanie kyselín a lúhov, chemikálií na vodnej báze, alkoholu, benzínu, nafty, olejov, AdBlue, vody atď. zo sudov 60 l / 110 l / 210 l materiál čerpadla: PP (polypropylén zosilnený sklenenými vláknami - termoplast odolný voči olejom, organickým rozpúšťadlá
Ručné rotačné sudové čerpadlo zo špeciálnej hliníkovej zliatiny s kľučkou, výtokovým kolenom a hadicou pre čerpanie benzínu, nafty, petroleja / kerozínu, olejov, etylalkohol atď. Zo sudov 60 l / 110 l / 210 l - Genborx RP-91Ah nachádza široké uplatnenie pre čerpanie benzínu, nafty, petroleja / kerozínu, olejov, etylalkohol atď. zo sudov 60 l / 110 l / 210 l skriňa čerpadla: špeciálna hliníková zliatina rotor a lopatky čerpadla: PPS / Ryton / Techtron (polyfenylensulfid so značnou chemickou a teplotnou odo
Pneumatické plniace čerpadlo ASTA do prevodoviek. Pneumatické čerpadlo s 10L nádržou vhodné na vyprázdňovanie a plnenie oleja automatických prevodoviek a diferenciálov. Čerpadlo je vybavené čitateľným tlakomerom. Parametre: Pracovný tlak 0-30 psi. 1/4" prívod vzduchu. Nádrž je vybavená skrutkovým ventilom na plnenie a vyprázdňovanie tekutín. Okrem toho sada obsahuje 13 adaptérov pre širokú škálu modelov automatických prevodoviek. adaptéry: - 140 x 45 mm - BMW - 150 x 30 mm - VAG - 120 rovný závit pre Ford
NÁDOBA NA OLEJ BENZÍN 16L ASTA. Užitočné pri výmene oleja alebo chladiacej kvapaliny v aute. Kapacita: 16 litrov Nízka výška misky uľahčuje vkĺznutie pod auto. Vyrobené z plastu odolného voči chemickým látkam.Tvar misky a jej povrchová úprava chránia pred rozliatím oleja - tekutiny. Profilovaný hrot - lievik - uľahčuje vyprázdňovanie misky a zabraňuje striekaniu hmoty. Má tri rukoväte pre ľahké prenášanie. Nami ponúkané náradie ASTA / SATRA sa na trhu vyznačuje veľmi vysokou kvalitou spracovania a nízkou
na demontáž a inštaláciu tlakového vstrekovacieho čerpadla na rukoväti ventilu pre motory Mercedes-Benz od roku 1989: 601, 602, 603, 605, 606, 615, 616 a 617 s 1/2 pohonom, hlavica 1,5 x 58 zubov vnútorný priemer 18 mm ASTA A-MSS