Rotačné ručné čerpadlo na olej - ASTA

Rotačné manuálne olejové čerpadlo - ASTA A-499.Robustné ručné čerpadlo je určené na naftu a nekorozívne kvapaliny na báze olejov s nízkou a strednou hustotou.Pružné a zosilnené hadičky zabezpečujú pohodlnú obsluhu aj na ťažko prístupných miestach. Čerpadlo možno používať v garážach, dielňach alebo v podmienkach, kde nie je k dispozícii elektrická energia. Sacie potrubie je ukončené 2" ventilom a je vhodné pre sudy s objemom 50-200 l.Technické parametre:- Efficiency: 0,25 l/cyklus- Sacia rúrka: 36 mm- Výstupná diera: 2''- Výška: 1280 mm- Váha: 5,85 kg

kúpiť
Ručné rotačné Čerpadlo/ pumpa do suda na naftu a olej G01018

Ručné rotačné čerpadlo je určené na čerpanie paliva alebo oleja.

kúpiť

Pumpa - rotačné čerpadlo na sud JS-32

Pumpa - rotačné čerpadlo na sud JS-32 sk117300 Rotačné čerpadlo s výtlakom 22l/min Pumpa - rotačné čerpadlo na sud JS-32 - Univerzálne rotačné liatinové čerpadlo pre čerpanie a výdaj olejov, nafty a pod zo sudov do 200 l Pri čerpaní prchavých a vysušujúcich kvapalín / benzín, riedidlo / je nutné počítať s nižšou životnosťou z dôvodu veľkého opotrebovania trecích plôch. Čerpadlo je vybavené ľahko otočnou kľukou, naskrutkovanou výtokovou trubkou v jednom kuse / nemožno skrátiť /, adaptérom so závitom R2 .

kúpiť

kúpiť
ASTA Ručná odsávačka oleja 1500ml

kúpiť
Ručné liatinové čerpadlo rotačné

Univerzálny, rotačné liatinové čerpadlo. Kapacita: 24 l / min. Určené pre čerpanie a výdaj benzínu (iba v prípade dodržania všetkých súvisiacich bezpečnostných predpisov!), Olejov, nafty a pod. Zo sudov do objemu 200 litrov. Čerpadlo je vybavené ľahko otočnou kľukou, naskrutkovanou výtokovou trubkou, adaptérom so závitom R2" pre inštaláciu na hrdlo suda a kovovou sacou rúrkou dĺžky 1040 mm s koncovkou (vďaka nej nedochádza k prisatie na dno) a sitkom vnútri. Veľmi kvalitné spracovanie.

kúpiť
Ručné čerpadlo na olej GEKO

Ručné čerpadlo na olej GEKO

Ručné čerpadlo na olej, GEKOČerpadlo sa vyznačuje vysokou účinnosťou, pevnou konštrukciou a jednoduchou obsluhou.Vďaka použitiu teleskopickej sacej trubice môžete nastaviť dĺžku čerpadla. Vlastnosti produktuvysoká účinnosť 20 l/minkapacita 0,35 lpre 50, 100, 200 litrové sudovteleskopická sacia rúrkadve veľkosti závitov pripevnených na hlaveň

kúpiť
ASTA Nádoba na olej 16l

ASTA Nádoba na olej 16l

kúpiť
Elektrické čerpadlo na naftu, motorový a vykurovací olej, max. 30 l / min, 230V

Dielenské a autoservisné čerpadlo na naftu, motorový a vykurovací olej GEKO G00955 Motor: 550W 230V / 50Hz s medeným vinutím Maximálny prietok: 30 l / min Rotačné lopatkové čerpadlo Obsah balenia: 550W čerpadlo 2x medený konektor 2x svorka 2x tesnenie spätný ventil návod na použitie Povrchové čerpadlo pre naftu, motorový a vykurovací olej s maximálnym prietokom 30 litrov za minútu. Motor používa medené vinutie, ktoré predlžuje jeho životnosť. Liatinové puzdro čerpadla chránené proti korózii pot

kúpiť
Pneumatické olejové čerpadlo 50:1 - ASTA

Pneumatické olejové čerpadlo 50:1 - ASTA 1701503. Užitočné pneumatické čerpadlo na čerpanie mazív je vhodné na oleje a iné vysokotlakové mazivá na krátke a dlhé vzdialenosti. Ochrana proti korózii zaručuje dlhú životnosť a môže sa používať v integrovaných mazacích systémoch.Technické parametre:

kúpiť
ASTA Bezolejové čerpadlo pre kompresory

Samotné čerpadlo je navyše veľmi tiché. Čerpadlo má výkon 1500W (2PS) a napätie 220-230V (50Hz). Jeho kapacita zostáva na 280 l / min. Tichá prevádzka je len jednou z výhod zariadenia, vydávaný hluk je 60dB. Spolu s čerpadlom dostaneme gumené podložky, tlmič a kondenzátor. Čerpadlo je navyše vybavené ochranou motora. Hmotnosť: 18,70 kg

kúpiť
Ručné čerpadlo rotačné sudové, na benzín, naftu, olej a ďalšie kvapaliny, zvýšený výkon

Ručné rotačné sudové čerpadlo s kľučkou a jednodielnou výtokovou hubicou pre čerpanie kyselín a lúhov, chemikálií na vodnej báze, alkoholu, benzínu, nafty, olejov, vody atď. Zo sudov 60 l / 110 l / 210 l - Genborx RP-150PT nachádza široké uplatnenie pre čerpanie kyselín a lúhov, chemikálií na vodnej báze, alkoholu, benzínu, nafty, olejov, AdBlue, vody atď. zo sudov 60 l / 110 l / 210 l materiál čerpadla: PP (polypropylén zosilnený sklenenými vláknami - termoplast odolný voči olejom, organickým rozpúšťadlá

kúpiť
Ručné čerpadlo rotačné sudové, na benzín, naftu, olej a ďalšie kvapaliny

Ručné rotačné sudové čerpadlo zo špeciálnej hliníkovej zliatiny s kľučkou, výtokovým kolenom a hadicou pre čerpanie benzínu, nafty, petroleja / kerozínu, olejov, etylalkohol atď. Zo sudov 60 l / 110 l / 210 l - Genborx RP-91Ah nachádza široké uplatnenie pre čerpanie benzínu, nafty, petroleja / kerozínu, olejov, etylalkohol atď. zo sudov 60 l / 110 l / 210 l skriňa čerpadla: špeciálna hliníková zliatina rotor a lopatky čerpadla: PPS / Ryton / Techtron (polyfenylensulfid so značnou chemickou a teplotnou odo

kúpiť
ASTA Čerpadlo na výmenu oleja v automatických prevodovkách + adaptéry DSG

Pneumatické plniace čerpadlo ASTA do prevodoviek. Pneumatické čerpadlo s 10L nádržou vhodné na vyprázdňovanie a plnenie oleja automatických prevodoviek a diferenciálov. Čerpadlo je vybavené čitateľným tlakomerom. Parametre: Pracovný tlak 0-30 psi. 1/4" prívod vzduchu. Nádrž je vybavená skrutkovým ventilom na plnenie a vyprázdňovanie tekutín. Okrem toho sada obsahuje 13 adaptérov pre širokú škálu modelov automatických prevodoviek. adaptéry: - 140 x 45 mm - BMW - 150 x 30 mm - VAG - 120 rovný závit pre Ford

kúpiť
ASTA Nádoba na olej a chladiacu kvapalinu 16l

NÁDOBA NA OLEJ BENZÍN 16L ASTA. Užitočné pri výmene oleja alebo chladiacej kvapaliny v aute. Kapacita: 16 litrov Nízka výška misky uľahčuje vkĺznutie pod auto. Vyrobené z plastu odolného voči chemickým látkam.Tvar misky a jej povrchová úprava chránia pred rozliatím oleja - tekutiny. Profilovaný hrot - lievik - uľahčuje vyprázdňovanie misky a zabraňuje striekaniu hmoty. Má tri rukoväte pre ľahké prenášanie. Nami ponúkané náradie ASTA / SATRA sa na trhu vyznačuje veľmi vysokou kvalitou spracovania a nízkou

kúpiť
Hlavica multi-hran, 1/2 , pre vstrekovacie čerpadlo Mercedes, ASTA A-MSS (MULTI-POINT SOCKET, 1/2”, FOR MERCEDES BENZ INJECTION PUMP (ASTA A-MSS))

na demontáž a inštaláciu tlakového vstrekovacieho čerpadla na rukoväti ventilu pre motory Mercedes-Benz od roku 1989: 601, 602, 603, 605, 606, 615, 616 a 617 s 1/2 pohonom, hlavica 1,5 x 58 zubov vnútorný priemer 18 mm ASTA A-MSS

kúpiť