Vyrobené z plastu odolného proti nárazu a mechanickej deformácii. V materiáli je zapustený magnet, ktorý chráni lak pred poškriabaním. Ideálne na uloženie kovových drobností na pracovisku. Môže byť namontovaný na zvislé a vodorovné kovové povrchy. Nami ponúkané náradie ASTA / SATRA sa na trhu vyznačuje veľmi vysokou kvalitou spracovania a nízkou cenou.
na deinštaláciu / inštaláciu zapaľovacej sviečky magnetická vložka - zapaľovacia sviečka sa dá ľahko vytiahnuť materiál: Cr-V univerzálny pre benzínové motory 3/8 pohon veľkosť 14 mm 12-hran dĺžka 250 mm ASTA A-PT14
NÁDOBA NA OLEJ BENZÍN 16L ASTA. Užitočné pri výmene oleja alebo chladiacej kvapaliny v aute. Kapacita: 16 litrov Nízka výška misky uľahčuje vkĺznutie pod auto. Vyrobené z plastu odolného voči chemickým látkam.Tvar misky a jej povrchová úprava chránia pred rozliatím oleja - tekutiny. Profilovaný hrot - lievik - uľahčuje vyprázdňovanie misky a zabraňuje striekaniu hmoty. Má tri rukoväte pre ľahké prenášanie. Nami ponúkané náradie ASTA / SATRA sa na trhu vyznačuje veľmi vysokou kvalitou spracovania a nízkou
priehľadná nádoba umožňuje vizuálnu kontrolu tekutiny odmerka na odmeranie daného množstva tekutiny striekačka je odolná voči korozívnym kvapalinám ideálne na prenos olejov / kvapalín do a z komponentov vozidla, ako sú prevodovky a
na deinštaláciu / inštaláciu zapaľovacej sviečky magnetická vložka - zapaľovacia sviečka sa dá ľahko vytiahnuť materiál: Cr-V univerzálny pre benzínové motory 3/8 pohon veľkosť 18 mm 12-hran dĺžka 250 mm ASTA A-PT18
na deinštaláciu / inštaláciu zapaľovacej sviečky magnetická vložka - zapaľovacia sviečka sa dá ľahko vytiahnuť materiál: Cr-V univerzálny pre benzínové motory 3/8 pohon veľkosť 16mm 12-hran dĺžka 250 mm ASTA A-PT16
polyetylénový 3L lievik s drôteným sieťovým filtrom a vekom odolný voči olejom, palivám a väčšine kyselín priehľadná nádoba so zatváraním proti rozliatiu umožňuje kontrolu hladiny kvapaliny 2 BSP sudový adaptér pre priamu montáž
špecializovaná hlavica na demontáž / montáž horných matíc upevňujúcich predný tlmič v automobiloch Tesla Model 3 vnútorný magnet umiestnený na pružine zaisťuje držanie matice počas práce pružina vo vnútri s magnetom pre dlhšie
Dávkovač je vyrobený z vysoko kvalitného polyetylénu. Ukazovateľ hladiny kvapaliny na dávkovači. Priesvitná nádoba umožňuje kontrolovať množstvo tekutiny. Kapacita: 4L.
Dávkovač je vyrobený z vysoko kvalitného polyetylénu. Ukazovateľ hladiny kvapaliny na dávkovači. Priesvitná nádoba umožňuje kontrolovať množstvo tekutiny. Kapacita: 2L.
Dávkovač je vyrobený z vysoko kvalitného polyetylénu. Ukazovateľ hladiny kvapaliny na dávkovači. Priesvitná nádoba umožňuje kontrolovať množstvo tekutiny. Kapacita: 6L.
Nádoba na výmenu oleja 16L A-9004B • Konštrukcia misky minimalizuje možnosť rozliatia oleja pri manipulácii s ňou. •Vyrobené z polyetylénu odolného voči korozívnym kvapalinám: olej, kyseliny, alkohol, benzín. •Rozmery: 450 x 150 mm • Kapacita: 16 l
Dizajn nádoby minimalizuje možnosť rozliatia oleja pri manipulácii s ňou. Vyrobené z polyetylénu odolného voči korozívnym kvapalinám: olej, kyselina, alkohol, benzín. Rozmery: 150 x 150 mm Kapacita: 16 l
COB LED DIELENSKÉ LAMPA 200LM MAGNETOVÝ HÁK ASTA. Kvalitná, skladacia, nabíjateľná LED dielenská lampa COB 200LM vybavená funkciou baterky, magnetom a klipom na zavesenie. Charakteristika: Biela COB LED s až 200 lúmenmi a baterka až 40 lúmenov. ABS plastový kryt s gumenou povrchovou úpravou. Napájanie z akéhokoľvek portu USB. Sada obsahuje kábel s konektorom typu USB-C. Funkcia plynulého stmievania. Magnetická základňa + klip na zavesenie. Parametre: svetelný zdroj: COB/SMD LED batéria: 3,7V 650 mAh svete
COB LED COB 400LM MAGNET UV ASTA DIELENSKÁ LAMPA. Kvalitné, skladacie, dobíjacie LED pracovné svietidlo COB 400LM vybavené baterkou, magnetom a háčikom na zavesenie. Charakteristika: Biela LED s až 400 lúmenmi a baterka až 160 lúmenov . Nastavenie sklonu až do 180°. Napájanie z akéhokoľvek portu USB. Sada obsahuje kábel s konektorom typu USB-C. Plynulé stmievanie. Funkcia UV baterky. Magnetická základňa + háčik na zavesenie. Indikátor nabíjania. Parametre: svetelný zdroj: LED COB/SMD/JINGRUI XG2 batéria:
COB LED DIELENSKÉ LAMPA 600LM MAGNETOVÝ HÁK ASTA. Kvalitné, dobíjacie LED COB 600LM dielenské svietidlo vybavené funkciou baterky, magnetom a háčikom na zavesenie. Charakteristika: Biela COB LED s až 600 lúmenmi a baterka až 200 lúmenov. 180° viacpolohová podpora. ABS plastový kryt s gumenou povrchovou úpravou. Napájanie z akéhokoľvek portu USB. Sada obsahuje kábel s konektorom typu USB-C. Magnetická základňa + háčik na zavesenie. Parametre: svetelný zdroj: COB/SMD LED batéria: 3,7V 4000 mAh svetelný tok: