Odolná konštrukcia z ocele pokrytá antikoróznou práškovou vrstvou. 18 cm široká zosilnená noha poskytuje stabilnú základňu a štvorsmerné rozostrené vodiace kladky minimalizujú opotrebovanie kábla. Prácu uľahčuje viacpolohová račňa s jednoduchým nastavením napínacej sily. Pružina je z výroby namazaná - vyžaduje údržbu. Otočte pri plnom prietoku, aby ste zabránili úniku tekutiny. Montážne rameno je nastaviteľné v deviatich polohách, čo umožňuje namontovať bubon na stenu, strop alebo podlahu. Technické dáta: MODEL M808154 Aplikácia oleja 1/2" konektor(y) Maximálny tlak 138 bar Rozmery hadice - vnútorný ø / dĺžka 1/2 "/ 15 m Hmotnosť 30 kg.
špeciálne navrhnutý adaptér umožňuje vypustiť filter pred odstránením krytu bez rozliatia adaptér po zaskrutkovaní do olejového filtra otvorí ventil a potom olej pretečie cez priehľadnú hadicu, tak je možné skontrolovať vypúšťaný
Sacia hadica na olej, s filtračným košíkom, 2m priehľadná, pre pojazdné výdajné súpravy a pod., - ASTA Náhradná sacia hadica pre výdajné súpravy oleja je vybavená filtračným košíkom, ktorý zabráni vniknutiu nečistôt do čerpadla a vďaka tomu predĺži životnosť celej sústavy. Hadica je vystužená drôtom, ktorý znižuje riziko zlomenia hadice pri manipulácii. Vďaka priehľadnosti hadice je možné sledovať pohyb kvapaliny a pri nečakanej situácii (napr. vniknutiu nečistôt z dôvodu poškodenia filtra) je možné čerpa
plniaca hadica oleja automatickej prevodovky DSG pre VAG (Audi, Seat, Škoda, Volkswagen) špeciálne navrhnutá na pomoc pri výmene prevodového oleja s adaptérom na pripojenie olejovej fľaše vonkajší závit M24 x 1,5 mm pre stranu
Výdajná hadica na oleje a mazivá, 2 m, pre pojazdné výdajné súpravy a pod. - ASTA Oleju a tuku odolná hadica na pripojenie čerpadla k výdajnej pištoli s dĺžkou 2 m. Jednoduché pripojenie pomocou objímok na oboch stranách hadice.Technické údaje:Dĺžka: 2 m
ODSÁVAČKA OLEJA STRIEKAČKA PRUŽINA OLEJ 1,5L ASTA. Určené na pridávanie alebo nasávanie oleja z externých nádrží alebo nádrží v strojoch a zariadeniach. Vrátane flexibilnej hadice. Čerpadlo je užitočné v dielňach a autoservisoch. Aplikácia: Motorový olej Olej do prevodovky ATF Brzdová kvapalina Chladiaca kvapalina Olej do diferenciálu Kvapalina posilňovača riadenia Nami ponúkané náradie ASTA / SATRA sa na trhu vyznačuje veľmi vysokou kvalitou spracovania a nízkou cenou.
pomáha diagnostikovať poškodenie olejového čerpadla a motora detekuje stratu tlaku v olejovom systéme flexibilná pripojovacia hadica odolná voči oleju, dlhá 1200 mm tlakomer s krytom o priemere 75 mm adaptér s 90º rýchlospojkou
Technické dáta: Odolné plastové puzdro z PP. Dĺžka hadice 20 m + 2 m pripojovacia hadica; hadica z PVC. Pracovný tlak 10 bar. Rozsah pracovných teplôt: -5 až +55 stupňov. Hmotnosť 11 kg. Vlastnosti: Sada obsahuje automatický navíjač s postrekovačom, odbočkou a konektormi. Pomalé sťahovanie a voľné zastavenie. Hadicu je možné zablokovať v akejkoľvek dĺžke. Systém vedení umožňujúcich rolovanie bez záhybov. Montážna konzola s rozsahom pohybu 180 stupňov. Gumená rukoväť na prenášanie. Skladá sa z dv
Polyuretánové hadice v kategórii "98A Ester". Hadicu používajte pri teplotách od -20 °C do + 75 °C a prevádzkovom tlaku 7-10 bar Flexibilný chránič hrotu (odolný voči oleju) odporúčaný pre lakovacie a dokončovacie práce
hadica na stlačený vzduch s automatickým systémom rolovania sa používa na pripojenie zariadení na stlačený vzduch k zdroju stlačeného vzduchu robustný automatický hadicový navijak - pre poriadok v dielni čím znižuje riziko
Kompaktný vzhľad Automatický navíjač. Odolné bývanie. Možnosť uzamknutia kábla v ľubovoľnej dĺžke. Optimálna sila pružiny zaručujúca hladké a rovnomerné navíjanie kábla na bubon. PARAMETRE Dĺžka kábla: 15m Napätie: 230V Hmotnosť: 8 kg Počet jadier: 3 Priemer drôtu: 1,5 mm2 ĎALŠIE INFORMÁCIE Typ kábla: HO7RN-F Stupeň ochrany: IP42 Veľkosť balenia: 42 x 38 x 22 cm.